پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید دانش آموزان دبیرستان دخترانه فرزانگان اراک از پارک علم و فناوری استان مرکزی

جمعی از دانش آموزان دبیرستان دخترانه فرزانگان در روز سه شنبه مورخ 23 بهمن ماه، با هدف آشنایی با ماهیت و اهداف پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان، از پارک علم و فناوری استان مرکزی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، در ابتدای این بازدید و پس از خیر مقدم دکتر رفیعی، رئیس پارک علم و فناوری استان مرکزی، مهندس شمسی، مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری، ضمن دعوت حاضرين به تماشای کليپ ويدئویی معرفی پارک به تشریح اهداف پارک و مرکز رشد پرداخت و در ادامه با بیان تعاريف و مفاهيم خلاقیت و نوآوری و چگونگی پرورش ایده و تبدیل آن به محصول، به نقش مؤثر خلاقيت در شکل گيری و توسعه کسب و کارها برای حاضرين پردختند.

ایشان در ادامه تاکید کرد، لزوم ورود به عرصه کسب و کار، توجه ويژه به مباحث خلاقيت، ايده پردازی، کارگروهی و جمع آوری اطلاعات و ارتقای سطح دانش می باشد که دانش آموزان می بایست از هم اکنون به اين مباحث توجه داشته باشند و ابزار اميدواری کرد که در اينده ای نزديک دانش آموزان بتوانند با تلاش و پشتکار، به عنوان صاحبان کسب و کارهای آينده در پارک علم و فناوری استان مرکزی حضور داشته باشند.

پایان خبر./

 


١١:٠٦ - سه شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٣٥٢    /    تعداد نمایش : ٣٣.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.