پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

دوازدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناورانه استان مرکزی برگزار شد.

دوازدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناورانه استان مرکزی با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت نمایش آخرین دستاوردها و ایجاد زمینه لازم جهت مبادلات علمی، تخصصی، تجاری و توسعه بازار با حضور فعال پارک علم و فناوری استان مرکزی و شرکتهای فناور مستقر در پارک و مرکز رشد، از تاریخ 13 لغایت 16 آذر ماه 97 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اراک برگزار شد.

در اين نمايشگاه که با حضور دانشگاهها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی استان مرکزی برگزار گرديد، پارک علم و فناوری استان مرکزی و مرکز رشد واحدهای فناوری به همراه 10 شرکت فناور و دانش بنيان مستقر، آخرين دستاوردها و محصولات فناور و دانش بنيان را به معرض ديد بازديدکنندگان از نمايشگاه قرار دادند.

همزمان با برگزاری اين نمايشگاه دکتر رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و سيدعلی آقازاده استاندار استان مرکزی به همراه سفیر کشور اتریش و ساير مقامات استانی ضمن بازدید از نمايشگاه صنعت، معدن و تجارت که همزمان با نمايشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناورانه استان برگزار شد، از غرفه پارک علم و فناوری استان مرکزی و دستاوردها و محصولات شرکتهای دانش بنيان مستقر در غرفه پارک بازديد نمودند.

پایان خبر./


١٠:١١ - شنبه ١٧ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٣٣٦    /    تعداد نمایش : ١٠٩.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.