پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

با هدف حمایت از کسب و کارهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات انجام شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، تعدادی از مديران و مسئولين مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) با هدف حمایت از کسب و کارهای نوپا به ویژه کسب و کارهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنين کمک به تقويت اکوسیستم کارآفرینی در روز دوشنبه 05/06/1397 از شرکتهای دانش محور مستقر در پارک و مرکز و همچنين امکانات و بخشهای مختلف پارک بازديد به عمل آوردند.

در ادامه اين بازديد، جلسه مشترکی به منظور بحث و تبادل نظر در جهت توسعه همکاری های فی مابين با حضور رياست و مديران پارک برگزار گرديد. در این جلسه دکتر محمد رفیعی، رئیس پارک ضمن ابراز خرسندی از حضور مسئولين شرکت مگفا، بیان داشت: بر اساس سیاست­های تدوين شده و سند راهبردی پارک، توسعه روابط همکاری متقابل ميان پارک و ساير دستگاهها و مراکز ذيربط تأثیرگذار در حوزه کسب و کار، از اولويتهای کاری اين پارک بوده و ابراز اميدواری کرد با همکاری مرکز گسترش فناوری اطلاعات بتوان بستری مناسب جهت توسعه فعاليت های شرکتهای دانش بنیان و دانش محور ايجاد نمود.

در ادامه دکتر صابر فر از مسئولين مگفا، ضمن بیان اینکه اولویت اول مگفا تعامل نزدیک با پارکهای علم و فناوری به منظور بهره مندی از توانمندی ها و ظرفیتهای شرکتهای دانش بنیان مستقر میباشد، افزود؛ پارک علم و فناوری استان مرکزی و شرکتهای زير مجموعه آن دارای پتانسيل های بسیار مناسبی جهت اجرای پروژه های مشترک بوده و اميدواريم با همکاری فعال مؤثر با آنها بتوان در بحث شهر هوشمند گام های مثبتی را در استان مرکزی برداشت. وی اشاره نموده؛ مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) صرفاً جنبه های تجاری را در تعاملات خود مورد توجه قرار نداده و تمرکز خود را بر روی جنبه های پژوهشی و حمایت از هزینه های اجرایی توسعه فناوری ها نیز قرار داده است.

پایان پیام./


٠٩:٣٥ - سه شنبه ٦ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٣١٩    /    تعداد نمایش : ٢٢٣.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.