پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه سیزدهمین نمایشگاه تخصصی الکامپ اراک (1397)

به اطلاع کلیه شرکتها و واحدهای فناور فعال در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، هوشمندسازی و اتوماسیون می­رساند، سیزدهمین نمایشگاه تخصصی الکامپ اراک از تاریخ 30 مهرماه لغايت 4 آبان­ماه 97 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی اراک برگزار خواهد شد.

علاقمندان به حضور در این نمایشگاه از طریق غرفه پارک علم و فناوری استان مرکزی، می­توانند با ارسال درخواست مکتوب خود حداکثر تا روز دوشنبه مورخ 12 شهریورماه جاری، آمادگی خود را به مرکز رشد واحدهای فناوری و يا واحد معاونت فناوری پارک اعلام فرمایند.

لازم بذکر است حداقل متراژ فضای پیش بینی شده غرفه جهت هر واحد/ شرکت فناور، 6 مترمربع می باشد که در صورت تمايل متقاضی، قابل افزایش خواهد بود.

فضای غرفه بصورت مشترک و به شکل یک فضای کلی و با عنوان غرفه پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد. لذا هر يک از شرکتها می توانند در فضای غرفه و بر اساس تقسیم بندی انجام شده، نسبت به ارائه دستاوردها و توانمندی های خود بصورت مستقل اقدام نمایند.

هزینه هر مترمربع غرفه در نمایشگاه 75 هزار تومان می باشد. که از این میزان، 40 درصد (معادل 30.000 تومان به ازای هر متربع) به عنوان سهم مشارکت هر شرکت يا واحد فناور محاسبه می گردد.

ساخت غرفه و آماده سازی فضای آن، تماماً با حمايت پارک علم و فناوری استان مرکزی انجام خواهد شد.

شرکت­ها و واحدهای فناور متقاضی می بایست هزینه مشارکت خود را در تاریخ اعلام شده به شماره حساب پارک واريز و اصل فیش واریزی به واحد مربوطه تحویل فرمایند.

 پایان پیام./


١٢:١٤ - سه شنبه ٦ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٣١٨    /    تعداد نمایش : ٣٦٧.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.