پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

دومین جلسه شورای عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر و نقش آنها در رعایت حقوق شهروندی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی؛ دومین جلسه شورای عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر و نقش آنها در رعایت حقوق شهروندی با حضور حجت الاسلام دکتر خسروی، ریاست و کارکنان پارک علم و فناوری استان مرکزی در روز یکشنبه 97/4/31 در محل سالن جلسات پارک برگزار شد.

در اين جلسه، حجت الاسلام خسروی ضمن اشاره به اهميت بحث عفاف و حجاب، گفت؛ همه ما باید پیامبر گرامی اسلام را اسوه رفتاری خود قرار دهیم چرا که از مهمترین خصوصیات اخلاقی پیامبر اعظم خلق و خوی نیکو بوده است و روی خوش خصوصاً برای کارمندان دولت و برخورد مناسب با ارباب رجوع از بهترین معروف ها محسوب شده و اجر اخروی به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: باید همه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با صداقت در رفتار و عمل خود نماد امر به معروف باشند و با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که فرمودند امر به معروف از ارکان اساسی اسلام است، آموزش و رعایت حقوق شهروندی را جلوه ای مناسب و مهم از امر به معروف خواند و افزود: با رعایت حقوق شهروندی، در اصل موازین اسلامی را رعایت و گسترش خواهیم داد، چرا که رعایت حقوق مردم و ارباب رجوع، ناشی از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی برگرفته از شرع مقدس اسلام است.

در ادامه دکتر محمد رفیعی، رئيس پارک نيز تاکید کرد: خدمت به مردم بهترین معروف است و به همکاران حاضر در جلسه توصیه نمودند در جهت رضایتمندی ارباب رجوع حرکت نموده و با اخلاق و رفتار خوب خود، مروج معروف در جامعه باشند.

پایان خبر./

 

 


١٧:٢٨ - يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٣١٠    /    تعداد نمایش : ٢٠٠.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.