پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مسئولین و رؤسای واحد های دانشگاه جامع علمی کاربردی استان از پارک علم و فناوری استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی؛ تعدادی از مسئولین و رؤسای واحد های دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در روز سه شنبه مورخ 97/04/05 از پارک علم و فناوری استان مرکزی بازديد و در جلسه ای که به منظور تبادل نظر و بحث پيرامون پارک برگزار شد، شرکت نمودند.

در اين جلسه دکتر رفيعی رئيس پارک، ضمن بيان اهداف و ويژگی های يک دانشگاه کارآفرين که از آنها به عنوان دانشگاههای نسل سوم ياد مي شود، خاطر نشان کرد؛ مسئولین و رؤسای واحد های دانشگاه نقش بسيار مهم و تعيين کننده ای در به ثمر رساندن اهداف يک دانشگاه کارآفرين و همچنين هدايت و راهبردی دانشجويان علاقمند به ايجاد کسب و کار، دارند. همچنین دکتر رفیعی ضمن بیان تعریف و وظایف پارک علم و فناوری و مرکز رشد به نقش مؤثر آنها در اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی و حمایت در جهت تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی و ایده های فناور اشاره نمودند.

در ادامه حاضرین در جلسه ضمن بيان ديدگاههای خود ابزار اميدواری کردند با افزایش تعاملات ميان پارک علم و فناوری و دانشگاه، شاهد حضور بیش از پیش مسؤولین و دانشجويان در قالب واحدهای فناور و همچنين شرکتهای دانش بنيان، در پارک باشند.

 

پایان پیام./


٠٩:٣٩ - چهارشنبه ٦ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٣٠٨    /    تعداد نمایش : ٢٣٣.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.