پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

امضای تفاهم نامه همکاری های علمی، پژوهشی، تحقيقاتی و صنعتی ميان پارک علم و فناوری استان مرکزی و شرکت ماشین سازی اراک

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، موضوع اين تفاهم که به امضای دکتر محمد رفيعی، رئيس پارک و مهندس حميد معمارزاده معاون طرح های توسعه ماشین سازی اراک رسيد، عبارت است از گسترش تعاملات، همکاری های علمی و فناوری و ايجاد هم افزایی در میان طرفين همکاری و بهره گيری از منابع در اختیار هر يک، از قبیل تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی که می تواند در جهت توسعه علمی و فناوری مؤثر باشند.

همچنین همکاری در جهت برگزاری جلسات مشترک علمی و فناوری و نيز با شرکتهای فناور مستقر در پارک با هدف شناسایی نیازمندی های تحقیقاتی و فناوری شرکت ماشین سازی اراک ـ برگزاری همایش ها، سمینارها، دوره های تخصصی و کارگاههای آموزشی کوتاه مدت ـ همکاری در جهت راه اندازی، تکمیل و تجهیز مرکز تحقیقاتی مشترک در پارک علم و فناوری استان مرکزی ـ تعامل طرفین به منظور هدايت مؤثر توانمندی های شرکتهای دانش بینان و فناور مستقر در پارک و مراکز رشد به سمت انجام پروژه های مورد نياز شرکت ماشین سازی اراک، از مهترين اهداف اين تفاهم نامه همکاری می باشد.

لازم بذکر است شرکت ماشین سازی اراک با داشتن قابلیت ها و توانائی های علمی، فنی و تخصصی و بهره مندی از نیروی های متخصص و کارآزموده و تجهیزات و امکانات پیشرفته و مدرن در قالب پنج گروه تولیدی مختلف و سه شرکت تابعه مستقل و دو گروه پشتیبانی و مرکز آموزش علمی و کاربردی از بزرگترين شرکتهای مادر تخصصی در استان مرکزی و کشور می باشد که توانایی انجام پروژه های بزرگ ملی نظیر طراحی، ساخت و نصب جهیزات نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی، ساخت انواع بدل های حرارتی، انواع مخازن کروی، ديگ های بخار و ... را دارا و  قادر به تولید انواع محصولات فلزی می باشد.

 

پایان پیام


١٩:٢٢ - يکشنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٣٠١    /    تعداد نمایش : ٤١٤.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.