پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

اولین جلسه کميته تخصصی "آموزش و برگزاری رويدادها" برگزار شد.

اولين جلسه کميته تخصصی آموزش و برگزاری رويدادهای پارک علم وفناوری استان مرکزی با حضور اعضای اين کميته در محل سالن جلسات پارک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی؛ به منظور تحقق اهداف پارک علم و فناوری به ويژه در زمينه توسعه فعاليتهای آموزشی و مشارکت در برگزاری رويدادهای کارآفرينی و همچنين تسريع در جهت تدوين و اجرای راهبردها و سياست­های جامع آموزشی پارک، اولين جلسه کميته آموزش و برگزاری رويدادها در محل سالن جلسات پارک با حضور اعضای اين کميته برگزار گرديد.

از مهمترين مصوبات اين جلسه؛ تهيه تقويم آموزش های تخصصی پارک و مرکز رشد در سال 1397، پس از بررسی و نيازسنجی انجام شده بر اساس آموزش های مورد نياز واحدهای فناور مستقر و همچنين تدوين چارچوب و دستورالعمل نحوه حمايت پارک از رويدادهای کارآفرينی و رويدادهای بانی در سطح استان، می باشد.

 

پایان پیام


١٩:١١ - شنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٣٠٠    /    تعداد نمایش : ٢٦٧.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.