پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید اعضای شورای اسلامی کلانشهر اراک از پارک علم و فناوری استان مرکزی

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، در جلسه ای که با حضور اعضای شورای اسلامی کلانشهر اراک در روز يکشنبه مورخ 96/12/20 در محل پارک علم و فناوری استان مرکزی برگزار شد، اعضای شورا در جريان روند فعاليت ها و اهداف پارک علم و فناوری استان مرکزی و مرکز رشد واحدهای فناوری قرار گرفتند.

در اين جلسه، که با هدف تشريح فعاليت ها و آشنایی اعضای شورا با اهداف پارک علم و فناوری استان مرکزی برگزار شد، دکتر محمد رفيعی، رئيس پارک، ضمن بيان نقش پارک های علم و فناوری به عنوان یکی از نهادهای اجتماعی مؤثر در توسعه فناوری و اقتصاد دانش بنیان و حمايت در جهت تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی، به جايگاه و رتبه استان مرکزی در بخشهای مختلف صنعت، آموزش عالی، توسعه فناوری و کيفيت زندگی و همچنين مزيتهای رقابتی و سرمايه گذاری در استان اشاره نمودند و در ادامه به نقش پارک و مرکز رشد در توسعه فناوری و ارتقاء فرهنگ نوآوری و حمايت از ايجاد کسب و کارهای دانش محور توسط دانش آموختگان دانشگاهی اشاره نمودند.

در ادامه دکتر رفيعی با اشاره به توانمندی های شرکتها و واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد و پارک، ابراز امیدواری نمود تا مجموعه شهرداری اراک و سازمانهای تابعه، از دستاوردها و خدمات فناورانه اين شرکتها در موضوعات مرتبط با بهبود مديریت شهری، هوشمندسازی، محيط زيست و ... بهره مند گردد.

در پایان اعضای شورای اسلامی شهر اراک نيز ضمن بيان ديدگاه ها و سئوالات خود، از آمادگی کامل مجموعه شورا در جهت توسعه همکاری ها و همچنين حمايت از فرآيند توسعه پارک علم و فناوری استان مرکزی بويژه در امور توسعه زيرساختهای عمرانی، اعلام نمودند.

پایان پیام/

 


١٠:٤٧ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٩٥    /    تعداد نمایش : ٦٥٤.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.