پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازديد دکتر خليل سالکی معاون دفتر هماهنگی امور فناوری وزارت علوم، تحقيقات، فناوری از پارک علم و فناوری استان مرکزی

دکتر خليل سالکی معاون دفتر هماهنگی امور فناوری وزارت علوم، تحقيقات، فناوری به همراه همکاران و کارشناسان اين دفتر، از پارک علم و فناوری و مرکز رشد واحدهای فناور بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، در روز چهارشنبه مورخ 20 دی ماه 1396 دکتر خليل سالکی معاون محترم دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه کارشناسان این دفتر در جلسه ای که با حضور دکتر محمد رفيعی رئيس پارک و همچنين معاونان و مديران پارک علم و فناوری استان مرکزی برگزار شد، موضوعات و روندهای مربوط به مجوز قطعی پارک علم و فناوری استان مرکزی را مورد بررسی قرار داده و در ادامه ضمن بازديد از دفاتر و امکانات پارک واقع در ساختمان مرکزی و همچنين سايت اصلی پارک، از شرکتها و واحدهای فناوری مستقر در پارک و مرکز رشد واحدهای فناوری نيز بازدید به عمل آوردند.


١١:٥٤ - پنج شنبه ٢١ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٨٠    /    تعداد نمایش : ٥٧٩.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.