پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان جشنواره علمی سرآمدان فناوری و صنعت کشور

سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور در راستای ایجاد شبکه سرمایه انسانی دانش پایه و متخصص (با تأکید بر نگاه ارزشی و جهادی) و با هدف کمک به رشد و توسعه صنعت بر پایه بخش مردم نهاد و خصوصی، اقدام به برگزاری نمایشگاه و آیین تجلیل از دستاوردهای مهندسین بسیجی در بخش های نوآوران، محققان، شرکت‌ های دانش بنیان نموده است.

اهداف:

· معرفی و الگوسازی شرکت ‌های برتر دانش بنیان بسیجی

· معرفی و الگوسازی نوآوران و محققان برتر بسیجی در حوزه صنعت

· معرفی ایده‌های نوآورانه در حوزه توسعه و احیا صنعت

 

بخش اول) شرکت های دانش بنیان:

در این بخش شرکت های دانش بنیان برتر در حوزه فنی و مهندسی (با تأکید بر دارا بودن شاخصه‌ های ارزشی، جهادی، روحیه بسیجی و …) درخواست خود را از طريق پارک علم و فناوری استان مرکزی به سازمان بسيج مهندسی صنعتی استان ارائه که پس از بررسی و ارزیابی، شرکت‌های برتر از لحاظ سطح تکنولوژی، میزان نوآوری، سهم ایجاد ارزش افزوده، صادرات، سودآوری، ظرفیت کارآفرینی و …، نسبت به معرفی این شرکت‌ها و ارسال مدارک لازم به دبیرخانه جشنواره علمی سالانه سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور اقدام خواهد شد.

بخش دوم) طرح‌های دانش بنیان:

در این بخش نيز طرحهای برتر دانش بنيان، از طريق پارک علم و فناوری استان مرکزی به سازمان بسيج مهندسی صنعتی استان معرفی می گردد و پس از بررسی و ارزیابی طرح های دانش بنیان افراد حقیقی و انتخاب طرح های برتر از لحاظ مبانی علمی، شاخصه های نوآوری، ظرفیت کارآفرینی و …، نسبت به معرفی این طرح‌ها و ارسال مدارک لازم به دبیرخانه جشنواره علمی سالانه سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور اقدام خواهد شد.

لازم بذکر است جشنواره علمی سالانه بسيج مهندسین صنعتی، در تهران و در تاريخ های 9 و 10 بهمن ماه در 3 بخش نمايشگاه، اجلاس و نشست های هم اندیشی برگزار می گردد.

علاقمندان به شرکت در اين جشنواره مي توانند درخواست خود را از طريق مرکز رشد و يا واحد معاونت فناوری پارک ارسال نمایند.

آخرین مهلت ارسال مستندات 1396/10/12 می باشد.

 ١٠:٣٤ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٧٠    /    تعداد نمایش : ١١٧٤.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.