چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

هشتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف

هشتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف (VCCUP)، توسط دانشگاه صنعتی شریف و جمعی از متولیان علم و فناوری کشور در سال جاری برگزار می‌گردددر طی این جشنواره و برنامه‌های جانبی آن (کارگاههای آموزشی و رویداد‌ها) شرکت‌کنندگان ضمن آشنایی با مفاهیم و اصول کسب وکار و تمرین عملی آن‌ها، در یک محیط رقابتی نسبت به آماده‌سازی طرح خود جهت ارائه آن به نهادها و اشخاص سرمایه‌گذار اقدام می‌نمایند. خروجی نهایی این جشنواره، انتخاب ایده­ها و طرح‌‌های برتری است که با حمایت نهادهای حامی و سایر سرمایه‌‌گذاران، امکان تجاری شدن طرح و تولید محصول را داشت باشند.

لازم به ذکر است جوایز تیم‌های برتر در این دوره مجموعه ۳۲.۵ میلیون تومان خواهد بود. که در دو بخش ایده و طرح به تیم‌های برتر اهدا خواهد شد. همچنین به تیم‌های شایسته تقدیر در این دوره جوایزی اهدا می‌شود.


علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایتhttp://sharifvccup.ir  مراجعه و یا با تلفن02166072579 تماس حاصل نمایند . 


١٠:٣٥ - دوشنبه ١٢ مهر ١٣٩٥    /    شماره : ١٦٥    /    تعداد نمایش : ١٢٦٢.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.