Loading...

با پیشرفت روز افزون دانش و تکنولوژی و جریان گسترده اطلاعات، امروزه جامعه ما نیازمند آموزش مهارت‌هایی است که با کمک آن بتواند همگام با توسعه علم و فناوری به پیش برود. هدف باید پرورش انسان‌هایی باشد که بتوانند با مغزی خلاق با مشکلات روبرو شده و به حل آنها بپردازند. به گونه‌ای که انسان‌ها بتوانند به خوبی با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و با بهره گیری از دانش جمعی و تولید افکار نو مشکلات را از میان بردارند. امروزه مردم ما نیازمند آموزش خلاقیت هستند که با خلق افکار نو به سوی یک جامعه سعادتمند قدم بردارند. رشد فزاینده اطلاعات، سبب شده است که هر انسانی از تجربه و علم و دانشی برخوردار باشد که دیگری فرصت کسب آنها را نداشته باشد، لذا به جریان انداختن اطلاعات حاوی علم و دانش و تجربه در بین انسان‌ها یکی از رموز موفقیت در دنیای امروز است. هیچ کس قادر نیست به میزان اطلاعات واقعی هر کس که در گوشه ذهن او نهفته است پی ببرد. این اطلاعات زمانی به حرکت در می‌آید که انگیزه‌ای قوی سبب رها شدن آن به بیرون ذهن می‌شود. در این مرحله انسان‌ها به سرنوشت یکدیگر حساسند و در جهت رشد یکدیگر می‌کوشند و در نهایت سبب می‌شود جریانی از علم و دانش و تجربیات میان آنها جاری شود که همین امر زمینه‌ساز نوآوری و خلاقیت خواهد بود.

هدف از برگزاری این دوره آشنایی واحدها و اعضای هسته های فناور با اهميت مبحث نوآوری در کسب و کار و مهارت تفکر فردی و گروهی می باشد.

• تفکر جانبی در کنار تفکر عقلانی (منطقی)

• پیش فرض ها، تعلیق داوری و بازسازی الگوها

• کلیشه های ذهنی و تفکر خارج از چهارچوب

• تفکر مگا نوآورانه

• نبوغ در سطح وجودی، ارتباطی، ابزاری، منطبق سازی و نوآورانه

هزینه ثبت نام در اين کارگاه آموزشی 140/000 تومان است که می بایست از طریق شماره شبا حساب IR230100004001104803019083 با شناسه پرداخت: 305104851113526 نزد بانک مرکزی به نام پارک علم و فناوری استان مرکزی واريز و فیش واریزی حداکثر تا تاريخ 97/12/02 به واحد آموزش پارک ارسال گردد.

تخفيف ويژه:

ـ هزینه حضور واحدهای فناور مستقر در دوره پیش رشد، رایگان می­باشد

ـ 80% تخفیف ویژه مدیران و اعضای شرکتهای مستقر در مرکز رشد و پارک

ـ اعضا و واحدهای فناور سایر پارک­های علم و فناوری، 100 هزار تومان

ارتباط با واحد آموزش

اراک، انتهای خیابان شهید رجایی
بلوار شهید قدوسی
پارک علم و فناوری استان مرکزی

تلفن تماس: 32226011 086
نمابر: 32240051 086
پست الکترونیک: amoozesh@astp.ir
Website: www.astp.ir/amoozesh