Loading...

شاید بهتر باشد قبل از پرداخت به کار تیمی و منافع و پیامدهای آن، به این نکته توجه کنیم که چرا باید تیمی وجود داشته باشد و ضرورت آن چیست؟

مشاغل و کسب وکارهایی وجود دارد که یک نفر به تنهایی نمی تواند از عهده تمام مسئولیت بربیاید. بنابراین نیاز است، چند نفر دیگر باشند تا کارها و وظایف تقسیم شود و به این ترتیب در مدت زمان یک روز کاری، بخش قابل توجهی از کار پیش برود.

اغلب مدیران و مسئولان شرکتها و سازمانها، با تشکیل تیم های کاری خود درصدد انجام بهتر مسئولیت ها و رقابت با رقبا و درنهایت جلب رضایت مشتری هستند. بنابراین ضرورت تشکیل تیم کاری در بازار رقابتی کشور بسیار محسوس بوده و یکی از الزامات موفقیت در این بازار رفتن به سمت کار گروهی و تشکیل تیم کاری متعهد و مشتاق جهت رسیدن به اهداف عالی کسب و کار است. گسترش زمینه های کسب و کار و بالا رفتن توقعات و انتظارات مشتریان، لزوم تیم ها را روز به روز بیشتر می کند.

همچنین در این دوره، اصول و قواعد ساختن یک شبکه کاری حرفه ای بیان می شود. شبکه‌سازی یک فعالیت تجاری، اجتماعی ـ اقتصادی است که توسط آن کسب و کارها و کارآفرینان برای ایجاد روابط تجاری و شناسایی، ایجاد و یا عمل بر فرصت‌های تجاری متعهد می شوند، اطلاعاتشان را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند و به دنبال شرکای بالقوه برای همکاری و سرمایه‌گذاری می‌گردند.

از این رو هدف از برگزاری اين کارگاه آموزشی، آشنایی علاقمندان به ايجاد کسب و کار و همچنين مديران واحدهای فناور، با مفاهيم اصلی تشکيل تيم کاری و سازماندهی کار گروهی و همچنين مفاهيم شبکه سازی (Networking) در کسب و کار بويژه يک کسب و کار نوپا آشنا می شوند.

• ضرورت تشکیل تیم کاری برای ایجاد یک کسب و کار

• ضرورت ها و توجهات در هنگام توسعه تیم

• ویژگیهای تیم های پیروز

• تعريف و مفهوم شبکه سازی

• استرتژی های گسترش شبکه سازی

• افزایش کیفیت روابط در شبکه سازی

هزینه ثبت نام در اين کارگاه آموزشی 300/000 تومان است که می بایست از طریق شماره شبا حساب IR230100004001104803019083 با شناسه پرداخت: 305104851113526 نزد بانک مرکزی به نام پارک علم و فناوری استان مرکزی واريز و فیش واریزی حداکثر تا تاريخ 97/08/26 به واحد آموزش پارک ارسال گردد.

تخفيف ويژه:

ـ 80% تخفیف ویژه مدیران و اعضای شرکتهای مستقر در مرکز رشد و پارک

ـ 50% تخفیف اعضای هيأت علمی

ارتباط با واحد آموزش

اراک، انتهای خیابان شهید رجایی
بلوار شهید قدوسی
پارک علم و فناوری استان مرکزی

تلفن تماس: 32226011 086
نمابر: 32240051 086
پست الکترونیک: amoozesh@astp.ir
Website: www.astp.ir/amoozesh